Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Systemy dzienne (Rimadesio, Molteni, Sangiacomo, Fiam)

 

Rimadesio

Mistrzowie w produkcji nietuzinkowych regałów, systemów drzwi przesuwnych, garderób i szaf. Wirtuozi szkła i aluminium, które w ich rękach przybiera niespotykaną formę i wygląd. Synonim elegancji i luksusu w niewymuszonym charakterze. To właśnie Rimadesio.

 

Molteni

Zachwycające wzornictwo, wysokiej jakości wykończenia i oryginalne rozwiązania, tak najlepiej można opisać markę, która funkcjonuje już od 1934r i odnosi sukcesy dzięki współpracy z najzdolniejszymi projektantami takimi jak: Aldo Rossi, Rodolfo Dordoni, Ferruccio Laviani, Patricia Urquiola, Jean Nouvel, Arik Levy lub Foster and Partnes.

 

Sangiacomo

Włoska fabryka mebli, która bez wątpienia, posiadła rzadką umiejętność przekuwania solidnych materiałów, na spójną i nowoczesną stylistykę, jaka zachwyci każdego i wyposaży każde wnętrze. Dotyk designu w przystępnej i funkcjonalnej formie.

 

Fiam

Artystyczny sukces tej marki ma swoje źródło w bezgranicznej fascynacji jednym z najszlachetniejszych materiałów - szkłem. Rzemieślnicze precyzje wykonania i niebanalne pomysły na jego wykorzystanie, zaowocowały powstaniem mebli pretendujących do miana ikon stylu. Fiam to pasja i odwaga w tworzeniu funkcjonalnego piękna.

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl