Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Stoły i krzesła (Rimadesio, Molteni, Zanotta, Fiam, Bonaldo)

 

Rimadesio

Mistrzowie w produkcji nietuzinkowych regałów, systemów drzwi przesuwnych, garderób i szaf. Wirtuozi szkła i aluminium, które w ich rękach przybiera niespotykaną formę i wygląd. Synonim elegancji i luksusu w niewymuszonym charakterze. To właśnie Rimadesio.

 

Molteni

Zachwycające wzornictwo, wysokiej jakości wykończenia i oryginalne rozwiązania, tak najlepiej można opisać markę, która funkcjonuje już od 1934r i odnosi sukcesy dzięki współpracy z najzdolniejszymi projektantami takimi jak: Aldo Rossi, Rodolfo Dordoni, Ferruccio Laviani, Patricia Urquiola, Jean Nouvel, Arik Levy lub Foster and Partnes.

 

Zanotta

Kwintesencja włoskiego designu. Firma, która, na przestrzeni lat zaprojektowała swoje miejsce w szeregu producentów współczesnego luksusu.

 

Fiam

Artystyczny sukces tej marki ma swoje źródło w bezgranicznej fascynacji jednym z najszlachetniejszych materiałów - szkłem. Rzemieślnicze precyzje wykonania i niebanalne pomysły na jego wykorzystanie, zaowocowały powstaniem mebli pretendujących do miana ikon stylu. Fiam to pasja i odwaga w tworzeniu funkcjonalnego piękna.

 

Bonaldo

Bonaldo równa się komfortowi przyobleczonemu w formę dostosowaną do potrzeb współczesnego Klienta. To oryginalny wygląd - wabiący oko i tworzący niezapomniane wrażenie już od pierwszych chwil obcowania z meblami tego producenta. I wreszcie, to stylistyczny czar chwili, w każdym miejscu, w którym zaznaczą swoją obecność, to życie w swojej przyjemnej odsłonie…

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl