Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Sofy (Molteni, Zanotta, Flexteam, Bonaldo)

 

Molteni

Zachwycające wzornictwo, wysokiej jakości wykończenia i oryginalne rozwiązania, tak najlepiej można opisać markę, która funkcjonuje już od 1934r i odnosi sukcesy dzięki współpracy z najzdolniejszymi projektantami takimi jak: Aldo Rossi, Rodolfo Dordoni, Ferruccio Laviani, Patricia Urquiola, Jean Nouvel, Arik Levy lub Foster and Partnes.

 

Zanotta

Kwintesencja włoskiego designu. Firma, która, na przestrzeni lat zaprojektowała swoje miejsce w szeregu producentów współczesnego luksusu.

 

Flexteam

Łóżka, sofy, narożniki, fotele i pufy - tę niezwykłą ubraną w włoski design, przestrzeń, jak nikt, potrafi stworzyć właśnie Flexteam. Meble marki to produkty bardzo plastyczne, uniwersalnie przejmujące od otoczenia jego charakter, stylistykę i formę. Wykonane ze skór i materiałów najwyższej jakości, wnoszą do wnętrza wrażenie komfortu, świeżości i ponadczasowej estetyki.

 

Bonaldo

Bonaldo równa się komfortowi przyobleczonemu w formę dostosowaną do potrzeb współczesnego Klienta. To oryginalny wygląd - wabiący oko i tworzący niezapomniane wrażenie już od pierwszych chwil obcowania z meblami tego producenta. I wreszcie, to stylistyczny czar chwili, w każdym miejscu, w którym zaznaczą swoją obecność, to życie w swojej przyjemnej odsłonie…

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl