Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Oświetlenie (Davide Groppi, Kreon, Prandina, Nahoor)

 

Davide Groppi

Światło to architektoniczny środek wyrazu o wielkiej sile. Wie to Davide Groppi- fenomenalna marka dla koneserów, która, wydaje się, każdą swoją lampą tworzyć pod wybranego Klienta i miejsce, jakie owa lampa właśnie ma zaznaczyć.Tu nie ma przypadkowości jest za to design w najczystszej postaci i mistrzowska umiejętność kierowania snopem światła.

 

Kreon

Jak pisze sam Kreon: „piękno nie jest tworzone przez dodanie jeszcze jednego szczegółu, jest tworzone przez usunięcie ostatniego". Firma reprezentuje sposób myślenia, który redukuje każdy produkt do podstawowych komponentów. Iluminacja i oświetlenie to główne cele Kreona , natomiast oprawa, jako detal, ma tylko wzmocnić i dodać wartości otoczeniu. Zapewne coś w tym jest, bo Kreon i jego filozofia minimalistycznej formy, sukcesywnie podbija rynek i serca Klientów.

 

Prandina

Fabryka oświetlenia, która ze szkła, mosiądzu i stali nierdzewnej, tworzy lampy, jakie, w cudowny sposób, dodają przestrzeni kreowanej przez Właścicieli, mocy i charakteru. Brak w nich awangardy, jest za to klasyka w nowoczesnym wydaniu i nowoczesność w tradycyjnej odsłonie.

 

Nahoor

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl