Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Kuchnie (Arclinea, Dada, Zampieri, Mesons)

 

Arclinea

Marka mebli kuchennych Arclinea to produkt z grupy B&B Italia. Jej Wyjątkowość wynika z ekskluzywnych procesów produkcyjnych, które są wynikiem nigdy nie utraconej umiejętności rzemieślniczej, wspieranej przez ciągłe badania. Tradycja i profesjonalizm łączą się z technologią. Tam gdzie ponadczasowy design łączy się z nieskazitelną technologią.

 

Dada

Włoska marka premium, która od 1926 roku projektuje i produkuje modułowe zabudowy kuchenne. Zaskakujące rozwiązania i niebanalna stylistyka, to elementy składające się na sukces marki, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek mebli kuchennych na świecie.

 

Zampieri

Design i funkcja w najbardziej innowacyjnym wydaniu. Kuchenne zabudowy meblowe wykonane z pomysłem, zaangażowaniem, pieczołowitością i poszanowaniem środowiska. Zampieri słynie z artyzmu swoich detali, niespotykanych materiałów. Niezmiennie wyprzedza trendy, dając swoim Klientom produkt, jakiego nie mają inni.

 

Mesons

Meson's z Italii to jedna z pierwszych firm, które zrewolucjonizowały koncept tradycyjnej kuchni. Wartością kolekcji tej marki są fronty, jakie w różnych kształtach, materiałach, wykończeniach i kolorach, mogą być stosowne do każdego elementu zabudowy, generując nieskończone kombinacje. Zatem projektant jest wolny od ograniczeń, dzięki czemu może spełnić potrzeby, marzenia i trafić w gusta każdego Klienta.

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl