Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

AGD (Gaggenau, Bora, Miele)

 

Gaggenau

Jeśli istnieje jakaś marka, która, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, w zaciszu domowej kuchni pozwala tworzyć kulinarne arcydzieła, to jest to Gaggenau. Sama Fabryka twierdzi, że „w świecie produkcji wyjątkowych przedmiotów, niezmienne są to tylko trzy rzeczy: wizja projektanta, jakość materiałów i kunszt rzemieślnika”. Lecz jest jeszcze czwarta, chyba najważniejsza - satysfakcja Klientów, a Gaggenau, bez wątpienia, swoim Klientom ją daje!

 

Bora

Niezawodne systemy wyciągów oparów, to kwintesencja zestawienia trzech cech z pozoru bardzo trudnych do połączenia: funkcjonalność, efektywność i estetyka. Dzięki takiej kombinacji, wyciągi Bora pozwalają na pełną swobodę podczas gotowania, spełniając najwyższe standardy techniczne i ergonomiczne, zachwycając przy tym swoim ponadczasowym designem.

 

Miele

Marka z ponad stuletnim doświadczeniem, to jedna z najbardziej zaufanych marek premium na świecie. Producent koncentruje się na urządzeniach AGD do kuchni, pralni i pielęgnacji podłóg, a także produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej oraz urządzeń medycznych. Miele oferuje swoim klientom produkty, które wyznaczają standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi.

Jesteś zainteresowana/y podobnymi produktami?

Zadzwoń 606 917 269 lub napisz studio@milabozza.pl