Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Od projektu, do kompleksowej realizacji

Design jest bliski każdemu. A my urządzamy wnętrza. I robimy to dla Was od lat, płynąc z prądem i pod prąd wszelkich trendów.
Studio Milabozza powstało na bazie kilkuletnich doświadczeń w sferze nowoczesnej kreacji przestrzeni. Znakiem rozpoznawczym naszych rozwiązań jest wszystko, co proste i bezpośrednie. Unikamy konwencji, a klarowność i powściągliwość w operowaniu dostępnymi środkami przekuwamy na wyczucie przestrzeni idealnie dobranej do funkcjonowania odbiorcy. Cenimy prostą formę, szlachetne materiały oraz oczekiwania klienta.

 

Zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych projektów domów oraz wnętrz użyteczności prywatnej i komercyjnej. Wykonujemy całościowe projekty, oparte na określonej koncepcji wnętrza. Budujemy też inteligentne domy, jakie tchną w Wasze otoczenie nowoczesność i odgadną wszystkie Wasze potrzeby intuicyjnego funkcjonowania. Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne ekipy realizujące przedsięwzięcia od początku do końca, a samo studio jest w stałym kontakcie z Inwestorami, służąc wsparciem, nadzorem autorskim i wieloletnim doświadczeniem.

 

Milabozza Studio to, przede wszystkim, showroom i salon sprzedaży ekskluzywnych marek meblowych, gdzie bez trudu, kompleksowo wyposażysz swoje wnętrze, korzystając z pomocy profesjonalnej obsługi i doradztwa.