Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Od projektu, do kompleksowej realizacji

Milabozza Studio to przede wszystkim showroom ekskluzywnych marek meblowych, gdzie kompleksowo wyposażysz swoje wnętrze, korzystając z pomocy profesjonalnej obsługi i doradztwa. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów – sofy, fotele, krzesła i stoły, meble kuchenne, wyposażenie kuchni, systemy drzwiowe, systemy dzienne, garderoby, meble łazienkowe, ceramika i armatura łazienkowa, oświetlenie oraz akcesoria i dodatki.

 

Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie realizacji projektu wyposażenia wnętrz, od doradztwa po zakup, logistykę, montaż oraz sprawną obsługę posprzedażową. Do dyspozycji oddajemy profesjonalne ekipy realizujące przedsięwzięcia od początku do końca, a sama pracownia jest w stałym kontakcie ze swoimi Klientami, zawsze służąc wsparciem podczas realizacji.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wszystko, co proste i bezpośrednie. Unikamy konwencji, a klarowność i powściągliwość w operowaniu dostępnymi środkami przekuwamy na wyczucie przestrzeni idealnie dobranej do funkcjonowania odbiorcy. Cenimy prostą formę i szlachetne materiały, chcąc tym spełnić oczekiwania każdego Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.