Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Nasze propozycje na zewnętrzną część domowego azylu

Ogród, taras lub balkon, są dosyć często pomijane na etapie projektowania wnętrza. Tak naprawdę to przestrzenie, które należą do najważniejszych stref całego domu, będąc jego zewnętrznym przedłużeniem, pozwalającym na chwilę wytchnienia oraz relaks, odrywając się od codziennego stresu i zmartwień.

O komfort oraz niezwykłą estetykę tak ważnej przestrzeni, potrafią zadbać perfekcyjnie trzy z naszych marek: Exteta, Tribu oraz Ethimo.

Marki te, łączy najszczersza chęć zadbania o Państwa komfort podczas wypoczynku, co przekłada się na dbałość o jakość materiałów i każdy detal wykończeniowy. Jednocześnie mając cały czas na uwadze fakt, że wyposażenie zewnętrzne musi być znacznie trwalsze od wewnętrznych mebli.

Z pasji do naturalnych materiałów z poszanowaniem otaczającej nas przyrody, wszystkie nasze marki chętnie sięgają po wyselekcjonowane gatunki drzew. Wszystkie drewniane elementy mebli zostają zabezpieczone specjalnymi olejami, które chroniąc przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, nadają drewnu niezwykłą kolorystycznie głębię.

Natomiast tkaniny wyposażenia naszych marek, są specjalistycznie wyprodukowane, tak, by przepuszczały przez siebie wodę opadową, nie powodując nasiąkanie materiału. Dodatkowym atutem, tej unikatowej tkaniny jest jej naturalna kolorystyka, która nie ulega zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV.

Co ciekawe, wskazane elementy wyposażenia, występują również w wykończeniu skórzanym odpowiednio zabezpieczonym, co pozwoli niektórym z Państwa na jeszcze bardziej luksusowe doznania podczas wypoczynku.

Exteta, Tribu i Ethimo, to nie tylko meble, ale również akcesoria służące do przechowywania, kuchnie zewnętrzne, pergole oraz niezwykle klimatyczne oświetlenie i co bardziej zaskakujące, dywany zewnętrzne.

Zapraszamy serdecznie do przejrzenia asortymentu naszych trzech marek, które sprawią, że Państwa ogród, taras lub balkon stanie się niepowtarzalną i komfortową oazą relaksu.