Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Home office w naszym wydaniu

Home office w naszym wydaniu, czyli praca w stylowym otoczeniu.

Dzisiaj chcielibyśmy pokazać Państwu kilka naszych propozycji, które sprawią, że praca w stylu "home office" będzie nie tylko atrakcyjna, ale i - co ważniejsze - w pełni komfortowa.

Biurka, będące produktami trzech z naszych marek, łączą w sobie ponadczasowy design i ergonomię, zapewniając najwyższą wygodę podczas pracy.

Widoczne na zdjęciach szklane biurka w nowoczesnej przestrzeni, to produkty marki Fiam. Producenta o długoletniej tradycji, który szczyci się fascynującymi projektami mebli i wyposażenia, ze szkła giętego. Firma Fiam, mająca na koncie niezliczone nagrody i osiągnięcia z pewnością sprawdzi się u tych z Państwa, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania dla swoich wnętrz. Na zdjęciach model biurka Rialto oraz biurko Graph.

Natomiast w zupełnie innej stylistyce prezentują się produkty drugiej marki. Biurka nieco w bardziej tradycyjnej odsłonie, lecz nadające wnętrzu niesamowity klimat, to propozycje marki Pacini&Cappellini. Firma, która zrodziła się z pasji i miłości do drewna, od pokoleń tworzy produkty z najwyższej jakości gatunków drzew. Filozofia marki Pacini&Cappellini odnosi się do rodzinnego stylu życia i dobrego samopoczucia domowników, co idealnie obrazuje model biurka Abaco.

Trzecia z naszych propozycji, pochodzi z zasobów marki Zanotta. Marki, która znajduję się w gronie najbardziej rozpoznawalnych liderów Włoskiego wzornictwa, łącząc w sobie innowacyjne technologie oraz ponadczasową symboliczną stylistykę. Biurko Comacina, zaprojektowane w 1930 roku, przez Piero Bottoni, prezentuje się doskonale w każdej domowej przestrzeni, niczym wisienka na torcie.

Niewłaściwa postawa przy biurku ma znaczący wpływ na nasze zdrowie i z czasem może przekształcić się w poważne schorzenia. Zatem, mając na uwadze niezliczone godziny pracy przy biurku – przy komputerze, wybierajmy produkty najwyższej jakości, które zapewnią odpowiednią swobodę oraz wygodę podczas korzystania, jednocześnie pamiętając o zasadach zdrowego siedzenia.

Zapraszamy do naszych showroomów w Szczecinie i Gorzowie, aby zapoznać się z atrakcyjną ofertę luksusowych i nowoczesnych biurek.