Aranżacja i projektowanie wnętrz, Gorzów Wlkp. Szczecin, Poznań

Perfekcyjna garderoba - System Dress Bold

Prezentujemy Państwu jeden z naszych pomysłów na komfortową i w swoim wyglądzie niezwykłą przestrzeń jaką jest garderoba. Dobrze zaprojektowana, pomoże uporządkować każde wnętrze, a w odpowiednio dobranych wykończeniach zostanie ozdobą każdej przestrzeni.

System Dress Bold - marki Rimadesio, zaprojektowany został przez licznie nagradzanego w swojej dziedzinie projektanta i architekta Giuseppe Bavuso.

Garderoba, która całkowicie podlega personalizacji pod Państwa potrzeby, mogąca przyjąć wybraną kolorystykę oraz przeróżne układy kompozycyjne, jest mocowana za pomocą systemu nie wymagającego wykonywania otworów w ścianie.

Co więcej, większość z Państwa ucieszy fakt, że system Dress Bold, został zaprojektowany z wysoce jakościowych produktów, które przede wszystkim wpisują się w niezwykle ważny dziś nurt ekologiczny.

Dla producenta Rimadesio, korzystającego z najnowocześniejszej technologii, niezwykle ważne jest, aby każdy z poszczególnych materiałów spełniał wszelkie normy związane z zachowaniem zasad ekologii, jednocześnie dbając o przestrzeganie norm jakościowych na każdym etapie produkcji.

I tak na przykład flagowy materiał Marki jakim jest szkło, które można w nieskończoność poddawać recyklingowi, farbowane jest najnowocześniejszymi farbami wodnymi oraz wypiekane w temperaturze 110°, za pomocą technologii pozwalającej zaoszczędzić ponad 30% energii elektrycznej, potrzebnej do standardowej produkcji.

Dodatkowo produkcja powierzchni lustrzanych odbywa się bez dodawania miedzi, warstwy ołowiu oraz farb ochronnych. A materiał, stosowany we wszystkich konstrukcjach projektów marki, wybrany szczególnie z myślą o ekologii, to aluminium, które podlega w 100% recyklingowi.

Finalnie cały produkt, jest przygotowywany do wysyłania w opakowaniu z tektury falistej, nadającej się również w 100 % do recyklingu.

To wszystko tak perfekcyjnie przemyślane i zaprojektowane, jednocześnie w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami designu może stać się niezwykłym dodatkiem w Państwa domu.