Aranżacja wnętrz gorzówAktualnie przeglądasz: Oferta

Projekt koncepcyjny

Każde wnętrze ma swoje zalety, a zadaniem projektanta jest ich podkreślenie, głównie za sprawą odpowiedniego podziału przestrzeni. Zwykle nasza pracownia przedstawia kilka propozycji modyfikujących zastany układ wnętrza. Przybierają one formę rzutów budowlanych z wymiarami ścian, popartych rysunkiem poglądowym wskazującym orientację przestrzenną mebli i zabudowy. Jednak bezbłędna koncepcja, taka która już intuicyjnie uwzględnia potrzeby inwestora, jest zawsze wynikiem współpracy i dialogu z Klientem. Ten rodzaj oferty kierujemy do tych z Państwa, którzy potrzebują wsparcia jedynie na początkowym etapie swojej drogi do idealnego wnętrza.

 

 

Projekt kompleksowy

Natomiast dla grupy klientów, którzy zdecydują się dalej zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu, po pełnej akceptacji przedstawionych założeń, etap koncepcji przeistacza się w etap realizacji projektu. Inwestorzy otrzymują obok projektu wykonawczego, komplet dokumentacji i rysunków  wraz z detalami wystroju wnętrza, a pracownia wdraża ze swej strony tryb nadzoru autorskiego. Tym z Państwa, którzy nie dysponują własnymi ekipami remontowo-budowlanymi polecamy najlepsze ekipy, z jakimi współpracujemy na stałe. My również jesteśmy do stałej dyspozycji Inwestorów – polecamy renomowane punkty sprzedaży wyposażenia, negocjujemy rabaty, uczestniczymy w zakupach elementów aranżacji wnętrz. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, tak by Klient mógł się cieszyć niczym nie zachwianą radością  urządzania mieszkania lub lokalu.

 

 

Dla Firm

Swoją ofertę kierujemy również do Klientów instytucjonalnych, prowadzących działalność komercyjną i usługową, chcących wyrazić profesjonalizm także za pośrednictwem wzorowo zaaranżowanej przestrzeni.

 

Szczególne podziękowania dla firmy Kler i salonu w Gorzowie Wlkp. za efektywną współpracę.